DMC Balkans Travel & Events -Three times in a row the best inbound tour operator for N.Macedonia

Published in Blog


Ця престижна нагорода знову в наших руках! Наш девіз "Завжди бездоганна якість та обслуговування для наших клієнтів" приніс нам тричі поспіль нагороду Провідного Туроператора, що означає для нас міжнародне визнання. https://www.worldtravelawards....

 Дякуємо World Travel Awards за цю престижну нагороду, яка дає нам мотивацію виживати, зберігати кількість співробітників і творити все більше і більше. Ми обіцяємо, що зробимо Македонію щасливою, завдяки чудовим проектам та великою кількістю туристів.

 World Travel Awards ™ була створена в 1993 році з метою визнання, нагородження та відзначення досконалості у всіх ключових галузях туристичної сфери. Сьогодні бренд World Travel Awards ™ визнаний у всьому світі як основний знак досконалості у галузі.

 У 2020 році World Travel Awards ™ святкує 27-річний ювілей. Щорічна програма відома як найпрестижніша та всеосяжна у світовій промисловості. Щороку World Travel Awards ™ охоплює нашу планету своїм грандіозним туром - серією регіональних гала-церемоній з метою визнання досконалості на кожному континенті, що завершиується Великим Фіналом в кінці року.

 Урочистa церемонiя нагородження World Travel Awards ™ розглядається як знаковa подія в галузевому календарі, на яких присутні ключові особи та керівники галузі, що приймають вирішаюче рішення, а також ключові ЗМІ. Програма, переможці та спонсори представлені всьому світу в соціальних мережах, зі свіжим щоденним контентом на багатьох платформах.