Apartments Maksim - Mavrovo

Објавено во Сместување, Македонија, Маврово


ПОЛОЖБА:
Апартманот Максим се наоѓа во Маврово. Сместен  е на 32 километри од Гостивар.

СМЕСТУВАЊЕ:
Апартманот располага со една спална соба, дневна соба,комплетно опремена кујна со фрижидер и едно купатило.Апартманите располагаат со соби со балкон.

УСЛУГА :
Апартманот располага со беспалтно WI-FI и сопстевен паркинг достапен на локацијата.

СОДРЖИНА: 
Обезбеден е ТВ со рамен екран.Собите имаат комплетна кујна,фрижидер, туш и фен.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Скијање и возење велосипед се можни во оваа област, а станот нуди простор за складирање на скии.

Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени.  
За најдобри цени побарајте понуда на: info@dmcbalkans.com 
+398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333

Зафатеност \ Тип на сместување Ноќевање со појадок за две лица ( цена за престој од 3 или повеќе ноќевања)
Еднокреветна соба 0€
Стандардна Двокреветна соба (цена по лице) 0€
Стандардна Трокреветна соба (цена по лице) 0€
Апартман (цена по лице) 0€


ИНФОРМАЦИИ ЗА ЦЕНИТЕ:

  • Собите се достапни по добиено барање
  • Политика на отказ на резервацијата: до 7 денови - бесплатно; помалку од 7 денови 50%, еден ден пред доаѓање 100%

УСЛОВИ ЗА ПЛАЌАЊЕ:

Цените се изразени во евра со денарски курс од 62.00 деанари.
Авансно плаќање по фактура.

ОПШТИ УСЛОВИ:

  • За програмата важат Опшите Услови за патување на СКТМ.
  • Организатор на патувањето е DMC Balkans Travel & Events.
  • Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патување. Сопственикот нема да дозволи сместување на ненајавени лица.
  • Организаторот го задржува правото да го откаже во целост аранжманот како резултат на пандемија без рефундација, но со можност за издавање на ваучер кој клиентите ќе го искористат во следниот период согласно моменталните услови.
  • Организаторот го задржува правото да ја промени цената на аранжманот во случај на промена на цената на хотелот.
  • Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

Пратете барање за резервација