Angella SPA & Wellness 4* - Kopaonik

Објавено во Сместување, Србија, Копаоник


ПОЛОЖБА :
Angella SPA & Wellness се наоѓа на 500 метри на од ски центарот Копаоник.
Тој нуди сместување со ресторан, сопствен паркинг, фитнес центар и бар. Овој хотел со 4 ѕвезди располага со бесплатен Wi-Fi. Услугата во соба, банкомат и размена на валути се достапни за гостите.

СМЕСТУВАЊЕ:
Хотелот располага со двокреветни, трикреветни и четирикреветни соби, студио соби и апартмани.

УСЛУГА:
Хотелот нуди услуга на ББ сервис ( вклучен доручек ), ХБ сервис ( вклучен доручек и вечера ), ФБ сервис ( вклучен доручек, ручек, вечера ). Пијалокот не е вклучен во понуда.

СОДРЖИНА:
Хотелот Анџела има СПА центар, како и теретана. Бањата вклучува простории за масажа, две кади со џакузи (за 12 лица), Тепидариум, турска бања (амам), сауна ИЦ и финска сауна. Ние нудиме Опуштени масажи, Антистрес, спортски, делумни, масажи на лице, врат и деколте, масажи на стапала, масажа за бремени жени и антицелулитна масажа. Во прилог на ова, се нудат масажи со ароматерапија, како и топли масажи. Салата е опремена со најсовремена опрема за вежбање.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Хотелот располага со спа центар со простории за масажа, ски складиште и изнајмување, паркинг и детски клуб со игротека за деца.

Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени. 
За најдобри цени побарајте понуда на: 

info@dmcbalkans.com 
+398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333

Зафатеност \ Тип на сместување Ноќевање со појадок Попупансион Полн пансион
Еднокреветна соба 0€ 0€ 0€
Двокреветна соба 0€ 0€ 0€
Трокреветна соба 0€ 0€ 0€
Четирикреветна соба 0€ 0€ 0€


ИНФОРМАЦИИ ЗА ЦЕНИТЕ:

  • Собите се достапни по добиено барање
  • Политика на отказ на резервацијата: до 7 денови - бесплатно; помалку од 7 денови 50%, еден ден пред доаѓање 100%

УСЛОВИ ЗА ПЛАЌАЊЕ:

Цените се изразени во евра со денарски курс од 62.00 деанари.
Авансно плаќање по фактура.

ОПШТИ УСЛОВИ:

  • За програмата важат Опшите Услови за патување на СКТМ.
  • Организатор на патувањето е DMC Balkans Travel & Events.
  • Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патување. Сопственикот нема да дозволи сместување на ненајавени лица.
  • Организаторот го задржува правото да го откаже во целост аранжманот како резултат на пандемија без рефундација, но со можност за издавање на ваучер кој клиентите ќе го искористат во следниот период согласно моменталните услови.
  • Организаторот го задржува правото да ја промени цената на аранжманот во случај на промена на цената на хотелот.
  • Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

Пратете барање за резервација