Hotel Club A 3* - Kopaonik

Објавено во Сместување, Србија, Копаоник


ПОЛОЖБА:
Хотел Клуб А се наоѓа во срцето на живописното скијачко одморалиште на Копаоник на надморска височина од 1750 метри. 

СМЕСТУВАЊЕ:
Хотелот располага со 91 удобни соби и 2 апартмани. Сите соби се опремени модерен мебел, WI-FI конекција, телевизија,телефон,работна маса.

УСЛУГА:
Сосема нов ресторан. Појадок и вечера (полупансион) се служат во стилот на шведска маса. Исто така во хотелот има бесплатен Wi-Fi пристап, фризерски салон, паркинг.

СОДРЖИНА:
Хотелот располага со лоби бар, ресторан, конференциска сала, спа центар, сауна и базени.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Хотелот им нуди на гостите најдоброто луксузно спа и велнес-искуство и базен. Употребата на сауна е бесплатна за гостите на хотелот.

Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени. 
За најдобри цени побарајте понуда на: 
info@dmcbalkans.com 
+398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333


Зафатеност \ Тип на сместување Ноќевање со појадок Попупансион Полн пансион
Еднокреветна соба 0€ 0€ 0€
Двокреветна соба 0€ 0€ 0€
Трокреветна соба 0€ 0€ 0€
Четирикреветна соба 0€ 0€ 0€


ИНФОРМАЦИИ ЗА ЦЕНИТЕ:

  • Собите се достапни по добиено барање
  • Политика на отказ на резервацијата: до 7 денови - бесплатно; помалку од 7 денови 50%, еден ден пред доаѓање 100%

УСЛОВИ ЗА ПЛАЌАЊЕ:

Цените се изразени во евра со денарски курс од 62.00 деанари.
Авансно плаќање по фактура.

ОПШТИ УСЛОВИ:

  • За програмата важат Опшите Услови за патување на СКТМ.
  • Организатор на патувањето е DMC Balkans Travel & Events.
  • Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патување. Сопственикот нема да дозволи сместување на ненајавени лица.
  • Организаторот го задржува правото да го откаже во целост аранжманот како резултат на пандемија без рефундација, но со можност за издавање на ваучер кој клиентите ќе го искористат во следниот период согласно моменталните услови.
  • Организаторот го задржува правото да ја промени цената на аранжманот во случај на промена на цената на хотелот.
  • Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

Пратете барање за резервација