Hotel Golden Place M 4* - Mavrovo

Објавено во Сместување, Македонија, Маврово


ПОЛОЖБА:
Хотелот се наоѓа на самиот брег на Мавровското Езеро.

СМЕСТУВАЊЕ:
Собите во хотелот се комфортни и во одредени простории има поглед на планините, езерото или базенот. 

УСЛУГА :
Хотелот располага со сопствен ресторан.Собите се опремени со ТВ со кабелски канали, седење, трпезариска маса и минибар.

СОДРЖИНА:
Секоја соба е опремена со приватна бања опремена со бања или туш.Размена на валута е исто така достапна. Наем на автомобил е достапен во овој хотел.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Гостите на хотелот можат да уживаат во аква парк,да пешачат по патеките во близина,и исто така да уживаат во зимските спортови.

Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени.  
За најдобри цени побарајте понуда на: info@dmcbalkans.com 
+398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333

Зафатеност \ Тип на сместување Ноќевање со појадок Попупансион Полн пансион
Еднокреветна соба 0€ 0€ 0€
Двокреветна соба 0€ 0€ 0€
Трокреветна соба 0€ 0€ 0€
Четирикреветна соба 0€ 0€ 0€
Апартман 0€ 0€ 0€


ИНФОРМАЦИИ ЗА ЦЕНИТЕ:

  • Собите се достапни по добиено барање
  • Политика на отказ на резервацијата: до 7 денови - бесплатно; помалку од 7 денови 50%, еден ден пред доаѓање 100%

УСЛОВИ ЗА ПЛАЌАЊЕ:

Цените се изразени во евра со денарски курс од 62.00 деанари.
Авансно плаќање по фактура.

ОПШТИ УСЛОВИ:

  • За програмата важат Опшите Услови за патување на СКТМ.
  • Организатор на патувањето е DMC Balkans Travel & Events.
  • Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патување. Сопственикот нема да дозволи сместување на ненајавени лица.
  • Организаторот го задржува правото да го откаже во целост аранжманот како резултат на пандемија без рефундација, но со можност за издавање на ваучер кој клиентите ќе го искористат во следниот период согласно моменталните услови.
  • Организаторот го задржува правото да ја промени цената на аранжманот во случај на промена на цената на хотелот.
  • Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

Пратете барање за резервација