Apartments Suzana - Mavrovo

Објавено во Сместување, Македонија, Маврово


ПОЛОЖБА:
Апартман Сузана се наоѓа на 2 минути пешачење од Старата Стаза, 1,2 км од Sвездената патека и 17 минути пешачење од Плав, овозможува сместување во селото Маврово.

СМЕСТУВАЊЕ:
Гостите кои престојуваат во овој стан имаат пристап до комплетно опремена кујна. Со директен пристап до тераса со поглед на планина,

УСЛУГА: 
Во собите има телевизор со сателитски канали, комплетно опремена кујна и ресторан.

СОДРЖИНА:
Собите се опремени со телевизор, кујна и тераса со поглед на планина,

СПОРТ И ЗАБАВА:
Ски до врата е достапен на лице место и скијањето може да се ужива во непосредна близина на станот.Во непосредна близина има и прекрасни патеки за пешачење.

Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени.  

За најдобри цени побарајте понуда на: info@dmcbalkans.com 
+398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333

Зафатеност \ Тип на сместување Ноќевање
Еднокреветна соба 0€
Двокреветна соба 0€
Трокреветна соба 0€


ИНФОРМАЦИИ ЗА ЦЕНИТЕ:

  • Собите се достапни по добиено барање
  • Политика на отказ на резервацијата: до 7 денови - бесплатно; помалку од 7 денови 50%, еден ден пред доаѓање 100%

УСЛОВИ ЗА ПЛАЌАЊЕ:

Цените се изразени во евра со денарски курс од 62.00 деанари.
Авансно плаќање по фактура.

ОПШТИ УСЛОВИ:

  • За програмата важат Опшите Услови за патување на СКТМ.
  • Организатор на патувањето е DMC Balkans Travel & Events.
  • Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патување. Сопственикот нема да дозволи сместување на ненајавени лица.
  • Организаторот го задржува правото да го откаже во целост аранжманот како резултат на пандемија без рефундација, но со можност за издавање на ваучер кој клиентите ќе го искористат во следниот период согласно моменталните услови.
  • Организаторот го задржува правото да ја промени цената на аранжманот во случај на промена на цената на хотелот.
  • Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

Пратете барање за резервација