Hotel Sport Resort 3*, Mavrovo

Објавено во Сместување, Македонија, Маврово


ПОЛОЖБА: 
Сместен во подножјето на планината Бистра кај езерото Маврово во Националниот парк Маврово.Хотел Спорт, одморалиште Маврово е оддалечен 24 км од манастирот Свети Јован Бигорски.

СМЕСТУВАЊЕ:

Хотелот Спорт се состои од две згради со 28 Делукс гостински соби, 4 апартмани, ресторан и бар.

УСЛУГА: 
Oвој хотел нуди бесплатен Wi-Fi и бесплатен паркинг на самата локацијата. Сите соби се опремени со приватна бања, сателитски ТВ приемник и директна телефонска линија. Хотелот обезбедува најповолно сместување во ски центарот Маврово, преку целата година.


СОДРЖИНА:
Гостите на Спорт хотелот можат да го започнат својот ден со појадок секое утро. Ресторанот и барот служат локална и интернационална кујна.Сите соби се со сателитска ТВ, работна маса и бања со туш или када и фен.


СПОРТ И ЗАБАВА
:

На располагање е изнајмување планински велосипед и складирање на опрема за скијање.

Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени.  
За најдобри цени побарајте понуда на: info@dmcbalkans.com 
+398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333


Зафатеност \ Тип на сместување Ноќевање со појадок Попупансион Полн пансион
Еднокреветна соба 0€ 0€ 0€
Двокреветна соба 0€ 0€ 0€
Трокреветна соба 0€ 0€ 0€
Четирикреветна соба 0€ 0€ 0€


ИНФОРМАЦИИ ЗА ЦЕНИТЕ:

  • Собите се достапни по добиено барање
  • Политика на отказ на резервацијата: до 7 денови - бесплатно; помалку од 7 денови 50%, еден ден пред доаѓање 100%

УСЛОВИ ЗА ПЛАЌАЊЕ:

Цените се изразени во евра со денарски курс од 62.00 деанари.
Авансно плаќање по фактура.

ОПШТИ УСЛОВИ:

  • За програмата важат Опшите Услови за патување на СКТМ.
  • Организатор на патувањето е DMC Balkans Travel & Events.
  • Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патување. Сопственикот нема да дозволи сместување на ненајавени лица.
  • Организаторот го задржува правото да го откаже во целост аранжманот како резултат на пандемија без рефундација, но со можност за издавање на ваучер кој клиентите ќе го искористат во следниот период согласно моменталните услови.
  • Организаторот го задржува правото да ја промени цената на аранжманот во случај на промена на цената на хотелот.
  • Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

Пратете барање за резервација